poniedziałek, 20 czerwca 2011

Wątpliwości

Naszła mnie twórcza chandra. Mam coraz większe wątpliwości czy to, co tworzę, ma jakikolwiek sens. Odczuwam brak zainteresowania moimi pracami... :(
Chociaż kolczyki są w radosnym różowym kolorze, mój nastrój nie jest adekwatny do tego co robię. :(
Środki kolczyków zdobią guziki. Centówka jest tym, o czym teraz marzę. :P

5 komentarzy:

 1. No przestań proszę!!! Twoje kolczyki są śliczne!!! Twórz dalej!!

  OdpowiedzUsuń
 2. To mija,wierz mi!Nie przestawaj,Twoje prace są piękne!Tworzenie to radość i nie pozbawiaj się jej tak szybko,nadejdzie taki czas...;)

  OdpowiedzUsuń
 3. wpadłam, pooglądałam i zachwyciłam się :))), te prace są śliczne i inspirujące, sama od jakiegoś czasu biję się z myślami, czy nie pohaftować by czegoś maluśkiego koraliczkami, Twoje prace, delikatne i urocze w swojej prostej formie, są dla mnie inspiracją, wakacje idą i pewnie spróbuję, dziękuję za udział w candy, bo dzięki temu trafiłam w to wspaniałe miejsce, z przyjemnością będę zaglądać co u Ciebie nowego, pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znechecaj sie! Nie ty jedna masz takie watpliwosci! Ja ich mam wiele i po przemysleniach stwiedzilam, ze robie to -bo sprawia mi to przyjemnosc. Bo Bóg ofiarowal mi pewne umiejetnosci, ktorych nie wolno mi lekcewazyc. Ty tez masz dar- jestes zdolna, wiec nie marudz i rob swoje. A z czasem kto wie...? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prace. Rób je chociażby dla siebie samej.

  OdpowiedzUsuń